Karbil Bilgisayar

KARBİL Bilgisayar Hakkında

Image

Bugün,

Yarın,

Hep Birlikte.

KARBİL Bilgisayar Hakkında

KARBİL Bilgisayar profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile yazılım, donanım, proje yaratma, uygulama, geliştirme, danışmanlık, her türlü sistem bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunan KARBİL Bilgisayar, Türkiye Bilişim Sektörü'nün lider firmalarından biridir. 

KARBİL Bilgisayar, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır. KARBİL Bilgisayar, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Karbil Bilgisayar Çorum ve çevre illerde Logo ürünleri satıcısıdır. Logo ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü desteği sağlamak ile beraber teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır.


VİZYONUMUZ

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermek olacaktır


MİSYONUMUZ

Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

89

Müşteri

29

Farklı Çözüm

24

Yıllık Tecrübe